O firmie…

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1934r, zaczynając od tradycyjnego malarstwa. Korzystając z postępu branży i techniki nieustannie poszerzaliśmy zakres prac, by dziś móc oferować Państwu pełen wachlarz usług remontowo – budowlanych.

Zatrudniamy doświadczonych i stałych pracowników, którzy na co dzień pracują w kilkuosobowych zespołach. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wykonywania zarówno mniejszych zleceń jak i dużych inwestycji, pracy w trybie zmianowym oraz realizacji zamówień gdzie czas odgrywa główną rolę.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych i sprawdzonych produktach, a na każdym etapie prowadzonych prac służymy Państwu pomocą w ich doborze.

Działamy głównie na terenie  województwa śląskiego i małopolskiego.
Gwarantujemy jakość, wysoki standard, oraz terminowość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.

… z tradycją trzech pokoleń

I choć do końca 2014 roku sądziliśmy, że firma na rynku lokalnym prosperuje od 58 lat, zgromadzone przez nas informacje stanowią niezaprzeczalnie, iż pierwsze zgłoszenie firmy miało miejsce w 1934 roku. Potwierdzają to zebrane przez nas pisma i sprawozdania, oraz prywatne dokumenty i zdjęcia założyciela firmy: ”Malarstwo Alojzy Szeja”. Niestety w trakcie wojny był zmuszony zawiesić działalność, a jej wznowienie miało miejsce 1956 roku, który do niedawna uważaliśmy za początek istnienia firmy. Jako mistrz malarski Alojzy Szeja wyszkolił wielu uczniów, w tym swojego przyszłego zięcia Józefa Kwaśny, któremu w 1976 roku przekazał kierowanie nad dobrze prosperującą już firmą „Malarstwo Tapeciarstwo” liczącą kilku pracowników. Przez kolejne lata prowadzenia firmy, także pod jego okiem uczył się i dorastał kolejny następca – syn Szymon Kwaśny, właściciel firmy od 1997. Dzięki możliwościom technicznym, postępowi branży remontowo-budowlanej oraz ogromnemu doświadczeniu firma osiągnęła najwyższy poziom oraz pełen zakres świadczonych usług w swojej branży.